Skocz do zawartości
LM.plWiadomościAdrian potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Liczy się każda złotówka!

Adrian potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Liczy się każda złotówka!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Adrian potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Liczy się każda złotówka!
akcja charytatywna

Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego w Koninie, mieszkańcy gminy Ślesin i sportowcy. Wszyscy ruszyli na pomoc niespełna 23-letniemu Adrianowi Lewandowskiemu.

Jeszcze kilka miesięcy temu trenował na siłowni, biegał, aktywnie spędzał czas. Adrian Lewandowski ze Ślesina to były zawodnik tamtejszej drużyny piłkarskiej – SMS Ślesin. Dobrze czuł się nie tylko na boisku, ale też w wodzie.

– To właśnie ta woda, która wydawać by się mogło nie była mu obca, potraktowała go jak największego wroga. Pewnego dnia, podczas skoku do wody Adrian uszkodził kręgosłup – czytamy na stronie zbiórki pieniędzy na leczenie 23-latka.

Młody mężczyzna trafił na oddział intensywnej terapii. Okazało się, że ma uszkodzony rdzeń kręgowy. Obecnie nie rusza nogami, a w rękach powoli odzyskuje władze. Nadzieją dla Adriana jest rehabilitacja w jednej z renomowanych klinik. Niestety jest ona kosztowna.

– Liczy się każda złotówka – apelują o pomoc bliscy 23-latka.

Zbiórka prowadzona jest na platformie zrzutka.pl (link TUTAJ) i siepomaga.pl (link TUTAJ). Ponadto podejmowanych jest szereg inicjatyw, które mają w jak najszybszym czasie pomóc zebrać 100 tys. zł. Datki zbierano podczas Jarmarku Ochweśnickiego. Dzisiaj w II LO w Koninie pojawili się wolontariusze z puszkami, do których można było wrzucić datek na leczenie Adriana. Natomiast już 9 października o godz. 9:00 w hali sportowej w Ślesinie odbędzie się turniej charytatywny.

 

fot. zrzutka.pl, facebook/Milan Club Polonia Konin

Adrian potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Liczy się każda złotówka!
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole