Skocz do zawartości
LM.plWiadomościKonińska Karta Mieszkańca. Jest operator!

Konińska Karta Mieszkańca. Jest operator!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Konińska Karta Mieszkańca. Jest operator!

Blisko 115 tys. zł będzie kosztowało miasto uruchomienie i obsługa Konińskiej Karty Mieszkańca. Wyłoniono operatora systemu!

Konińska Karta Mieszkańca ma promować miasto jako atrakcyjne do osiedlenia się, a także wpłynąć na poprawę warunków i jakości życia mieszkańców. Ponadto jako cel jej wprowadzenia wskazano: zwiększenie dostępności do miejskich obiektów użyteczności publicznej, zwiększenie dostępności do komunikacji miejskiej, umacnianie poczucia tożsamości lokalnej mieszkańców, poszerzenie oferty możliwości spędzania wolnego czasu i kształtowanie kultury spędzania wolnego czasu. Operator, którego szukał koniński magistrat miał zadbać o wdrożenie kart, stworzenie aplikacji mobilnej i strony internetowej. Zamówienie dotyczyło również dostarczenie niezbędnego sprzętu, ewidencję wydanych kart i weryfikację ich ważności.

Karty miały wejść w życie w połowie roku, ale tak się nie stało. W czerwcu informowaliśmy, że miasto szacuje dopiero wartość uruchomienia oraz obsługi programu. Wykonawca miał zostać wyłoniony w połowie lipca, ale został wybrany dopiero teraz. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma ASEC S.A. z Warszawy, która ma uruchomić Konińską Kartę Mieszkańca za niespełna 115 tys. zł.

Wyłoniony operator ma obsługiwać koniński system do 31 grudnia 2023 roku.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole