WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Japonia w Koninie. Atrakcje „Pikniku Hanami“ dostępne w sieci

Dodano: 2.05.2021 14:54

„Piknik Hanami“ w Muzeum Okręgowym w Koninie. W tym roku, ze względu na obostrzenia, wszystkie atrakcje dostępne są online.

Majówka to czas na tradycyjny już piknik inspirowany kulturą Wschodu. Konińskie muzeum zaprasza na warsztaty origami, warsztaty tworzenia kwiatów z krepiny i warsztaty kulinarne z robienia sushi. Nie zabraknie oprowadzania po wystawie „Kimono 着物 Forma. Wzór. Symbol” oraz wykładu na temat „Kimono w modzie współczesnej“. Wszystkie te wydarzenia dostępne będą od godz. 14.00 na fanpejdżu Muzeum Okręgowego oraz od godz. 15.00 do godz. 18.00 na naszym portalu.

Podczas „Pikniku Hanami“ odbędą się również warsztaty plastyczne dla dzieci „Papierowe kimona” i „Być jak Hokusai Katsushika”. Niezwykły będzie też fotoreportaż Mirosława Jurgielewicza z podróży do Japonii. Te wydarzenia będzie można zobaczyć jedynie na fanpejdżu konińskiego muzeum.

Origami - pies [start godz. 15.00]

Origami - smok [start godz. 15.30]

Kwiat wiśni stworzony z krepiny [start godz. 16.00]

Krokusy stworzone z krepiny [start godz. 16.30]

Kimono w modzie współczesnej [start godz. 17.00]

Wystawa „Kimono 着物 Forma. Wzór. Symbol” [start godz. 17.30]

Warsztaty robienia sushi [18.00]

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Piknik Hanami,   Muzeum Okręgowe w Koninie,   kwiat wiśni,   sakura,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Japonia kraj kwitnącej wiśni, ale elektronikę mają na najwyższym poziomie, nie wspominając o najmniej awaryjnych samochodach, którymi zalali cały świat.
Dodano: 2.05.2021 15:34    Przez: Szogun

KOMENTARZE

Indyjska odmiana korona wirusa już w Polsce, co tam hanami czy origami, cieszmy się z tego, że już go mamy, będzie znów lockdown, czy nie piękne czasy nas czekają ?
Dodano: 02.05.2021 15:30    Przez: Franek Kimono
Japonia kraj kwitnącej wiśni, ale elektronikę mają na najwyższym poziomie, nie wspominając o najmniej awaryjnych samochodach, którymi zalali cały świat.
Dodano: 02.05.2021 15:34    Przez: Szogun
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO