Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportWilki wracają do żywych, pierwsza wygrana Warty Kramsk

Wilki wracają do żywych, pierwsza wygrana Warty Kramsk

Niższe ligi piłkarskie

Pierwszą wygraną w sezonie odniosła Warta Kramsk. A że stało się tak po golu w doliczonym czasie, to ten mecz nabiera jeszcze większego znaczenia. Czy to oznacza początek czegoś większego przekonamy się wkrótce. W meczu na szczycie klasy okręgowej zanotowano remis.

Zmiany (o których szerzej na lm.pl wkrótce) w Wilkach Wilczyn przynoszą coraz lepsze wyniki. W spotkaniu ze Zjednoczonymi Rychwał goście zaprezentowali się bardzo dobrze i z trudnego terenu wywieźli trzy punkty.

Wynik meczu już w pierwszej minucie otworzył Jakub Kozłowski. Po nieco ponad kwadransie wyrównał Adam Kusiołek. Zawodnikowi Wilków w niedzielę było jednak mało i jeszcze przed przerwą ustrzelił dublet. W drugiej połowie zawodnicy Michała Grzywacza atakowali jeszcze mocniej, co przyniosło trzeciego gola. Na listę strzelców wpisał się tym razem Dawid Kaźmierczak. Ledwie pięć minut później Zjednoczeni doprowadzili do kontaktu. Ale na więcej defensywa gości im już nie pozwoliła. Z perspektywy całego meczu Wilki powinny wygrać wyżej, natomiast pamiętajmy, że to nieco inna drużyna niż jesienią i potrzebuje czasu. Jeżeli ktoś ich skazywał na spadek, powinien się nad tym jeszcze zastanowić.

W pozostałych spotkaniach GKS Sompolno zremisował ze Zjednoczonymi Trzemeszno, co z pewnością ucieszyło SMS Ślesin. Skicioki nie bez problemów poradziły sobie w delegacji z Czarnymi Ostrowite. W następnej kolejce najbardziej interesująco zapowiada się mecz Warty Eremity Dobrów z Orłem Kawęczyn.

16. Wilki Wilczyn 17 7

W pierwszych spotkaniach rozegranych na wiosnę w V grupie klasy A obyło się bez większych niespodzianek. Za jedną z dwóch można uznać remis Sparty Barłogi (dotychczasowy wicelider) w Osieku Wielkim. Remis spowodował spadek gości na trzecie miejsce.

W bardzo ważnym dla siebie meczu Warta Kramsk w doliczonym czasie zapewniła sobie zwycięstwo nad rezerwami GKS-u Sompolno. Wymiana ciosów zakończyła się wygraną gospodarzy 5:4. Bohaterem zespołu został Łukasz Wawrzyniak. To pierwsze zwycięstwo Warciarzy w sezonie.