Skocz do zawartości
LM.plSportWesele w Wielkopolsce: jak zorganizować idealną imprezę?

Wesele w Wielkopolsce: jak zorganizować idealną imprezę?

Materiał promocyjny

Dodano:
Wesele w Wielkopolsce: jak zorganizować idealną imprezę?
materiał promocyjny

Data ślubu już wybrana? W takim razie pora na rozpoczęcie przygotowań do organizacji wesela. Lista zadań jest naprawdę długa!

Nie martwcie się jednak: jeśli chodzi o sale, usługodawców czy zespoły weselne, Poznań oferuje całkiem sporo możliwości. Jak nie pogubić się w tym gąszczu i wybrać najlepsze rozwiązania? Podpowiadamy!

Po pierwsze: sala weselna: Poznań zaprasza!

Jeśli wiecie już, kiedy ma się odbyć Wasza uroczystość, najważniejszym wyborem jest oczywiście sala weselna. Poznań ma do dyspozycji wiele lokalizacji, jednak rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki – szczególnie podczas sezonu ślubnego. Niczym dziwnym nie jest wieloletnie oczekiwanie na wymarzoną salę! Niekiedy pary decydują się na zmianę dnia uroczystości na termin zaproponowany przez salę – szczególnie jeśli jest to miejsce, które podbiło ich serca. Jeśli nie jesteście bardzo przywiązani do konkretnej daty, warto najpierw ustalić, w jakich terminach dostępna będzie wymarzona sala weselna – Poznań cieszy się ogromną popularnością wśród przyszłych par młodych, dlatego przygotujcie się na dłuższe poszukiwania!

Restauracja czy catering ślubny? Poznań podpowiada

Tradycyjne wesele na sali weselnej połączonej z restauracją to najwygodniejsze rozwiązanie: w ten sposób nie musicie martwić się o serwowanie dań i napojów podczas imprezy. Niestandardowe śluby i wesela wymagają jednak niestandardowych rozwiązań – jednym z nich jest catering ślubny. Poznań oferuje szereg ciekawych propozycji, dzięki czemu bez problemu skomponujecie weselne menu i zadbacie o to, by Wasi goście mogli przez cały wieczór spożywać najlepsze dania i przekąski. Co ciekawe, catering ślubny Poznań obejmuje również alkohole, dzięki czemu nie musicie spędzać wielu godzin na poszukiwaniach odpowiedniej hurtowni z napojami wysokoprocentowymi. Lokalna manufaktura z ciekawymi tradycjami zamiast popularnych marek? Czemu nie! Jeśli chcecie, by Wasze wesele wyróżniało się na tle innych imprez, postawcie na oryginalność i zaproponujcie gościom coś zupełnie nowego.

A pozostali usługodawcy?

Kolejną istotną kwestią są oczywiście zespoły weselne. Poznań bawi się przy rozmaitych rytmach, począwszy od typowo weselnej muzyki po stare polskie piosenki, nastrojowy jazz czy muzykę elektroniczną. Na szczęście możecie wybierać spośród usług wielu zespołów oraz profesjonalnych DJ-ów, choć tu również należy brać pod uwagę terminy. Niektóre zespoły są tak rozchwytywane, że czas oczekiwania to nawet trzy lata! Niezwykle ważny jest również odpowiedni fotograf ślubny – Piła może tu stawać w szranki z Poznaniem, ponieważ oferuje usługi wyjątkowych fotografów i kamerzystów. Jeśli macie problem ze znalezieniem usługodawcy w wybranym terminie, sprawdźcie, czy pod hasłem „fotograf ślubny Piła” nie znajdziecie jakości porównywalnej do stolicy województwa w o wiele atrakcyjniejszej cenie. Dobry fotograf ślubny i weselny to prawdziwy skarb: uwieczni najważniejsze chwile w taki sposób, by zdjęcia i nagrania nawet po latach przywoływały wspomnienie wspaniałego ślubu i wesela.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole