LM.plSportSytuacja zrobiła się poważna. Olimpia Koło w strefie spadkowej

Sytuacja zrobiła się poważna. Olimpia Koło w strefie spadkowej

IV liga

Mecz z Tarnovią miał być dla Olimpii dobrą okazją do zdobycia trzech punktów. Ale to goście wyjechali z pełną pulą.

Zaczęło się nieźle, bo już w 19. minucie Adam Kozajda wykorzystał rzut karny. Jeszcze przed przerwą wyrównał Michał Mikołajczak, a gospodarze razili nieskutecznością. Jak to było o tych niewykorzystanych okazjach? No właśnie... W końcówce przyjezdni zdobyli decydującego gola i są prawie pewni utrzymania.

W przeciwieństwie do Olimpii, która po dzisiejszej porażce spadła na siedemnaste miejsce w tabeli i teraz już nie wszystko zależy od niej.

Olimpia Koło – Tarnovia Tarnowo Podgórne 1:2 (19' Adam Kozajda – 40' Michał Mikołajczak, 73' Marcin Łażewski)

Olimpia (skład wyjściowy): Bartosz Korydlewski – Adrian Górecki, Dawid Śnieg, Jan Iwulski, Mikołaj Czajka, Michał Rutkowski, Dawid Zawadzki, Adam Kozajda, Aleks Sieradzki, Konrad Mechowski, Mateusz Czajka