Skocz do zawartości
LM.plSportStangel kontra Witowski. Horror w ostatnim meczu słupczan w tym roku

Stangel kontra Witowski. Horror w ostatnim meczu słupczan w tym roku

Dodano: , Żródło: LM.pl
Stangel kontra Witowski. Horror w ostatnim meczu słupczan w tym roku
IV liga

Pięć bramek w zaledwie 37 minut padło podczas sobotniego starcia Warty Międzychód z SKP Słupca. Ostatni mecz w tym roku zakończył się porażką słupczan 2:3.

Pierwsze mecze rundy rewanżowej rozgrywały w ten weekend zespoły z IV ligi. SKP Słupca czekał wyjazd do Międzychodu na spotkanie z tamtejszą Wartą. Starcie było bardzo emocjonujące, ale ostatecznie piłkarze Macieja Rozmarynowskiego zostali z pustymi rękoma.

Do przerwy obie drużyny bezbramkowo remisowały, za to po zmianie stron kibice mogli oglądać prawdziwy pojedynek strzelecki między Mikołajem Stangelem i Piotrem Witowskim. Wynik otworzył w 50. minucie Stengel, ale później dwa gole Witowskiego dały prowadzenie słupczanom. Stengel zdołał wyrównać w 80. minucie, a wynik w końcówce spotkania ustalił Edwin Rabiega. Warta Międzychód zwyciężyła 3:2.

Był to ostatni mecz SKP w tym roku. Przerwę zimową słupczanie rozpoczną jaki ostatni zespół IV ligi. Po osiemnastu rozegranych meczach mają na koncie piętnaście punktów.

Warta Międzychód – SKP Słupca 3:2 (50’, 80’ Mikołaj Stangel, 87’ Edwin Rabiega – 65’, 79’ Piotr Witowski)

SKP Słupca: Maciej Przygoda – Maciej Adamczewski (46’ Mateusz Sobczak), Jakub Ciesielski, Kacper Kajdan, Igor Kuźniewski, Michał Lorencki, Łukasz Michalak, Jacek Mikołajczyk, Kamil Sroka, Piotr Witowski (86’ Kacper Matuszewski), Robert Zdunek.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole