LM.plSportStangel kontra Witowski. Horror w ostatnim meczu słupczan w tym roku

Stangel kontra Witowski. Horror w ostatnim meczu słupczan w tym roku

IV liga

Pięć bramek w zaledwie 37 minut padło podczas sobotniego starcia Warty Międzychód z SKP Słupca. Ostatni mecz w tym roku zakończył się porażką słupczan 2:3.

Pierwsze mecze rundy rewanżowej rozgrywały w ten weekend zespoły z IV ligi. SKP Słupca czekał wyjazd do Międzychodu na spotkanie z tamtejszą Wartą. Starcie było bardzo emocjonujące, ale ostatecznie piłkarze Macieja Rozmarynowskiego zostali z pustymi rękoma.

Do przerwy obie drużyny bezbramkowo remisowały, za to po zmianie stron kibice mogli oglądać prawdziwy pojedynek strzelecki między Mikołajem Stangelem i Piotrem Witowskim. Wynik otworzył w 50. minucie Stengel, ale później dwa gole Witowskiego dały prowadzenie słupczanom. Stengel zdołał wyrównać w 80. minucie, a wynik w końcówce spotkania ustalił Edwin Rabiega. Warta Międzychód zwyciężyła 3:2.

Był to ostatni mecz SKP w tym roku. Przerwę zimową słupczanie rozpoczną jaki ostatni zespół IV ligi. Po osiemnastu rozegranych meczach mają na koncie piętnaście punktów.

Warta Międzychód – SKP Słupca 3:2 (50’, 80’ Mikołaj Stangel, 87’ Edwin Rabiega – 65’, 79’ Piotr Witowski)

SKP Słupca: Maciej Przygoda – Maciej Adamczewski (46’ Mateusz Sobczak), Jakub Ciesielski, Kacper Kajdan, Igor Kuźniewski, Michał Lorencki, Łukasz Michalak, Jacek Mikołajczyk, Kamil Sroka, Piotr Witowski (86’ Kacper Matuszewski), Robert Zdunek.