LM.plSportSKP Słupca zakończył rok zwycięstwem w zaległym meczu

SKP Słupca zakończył rok zwycięstwem w zaległym meczu

IV liga

Nie w Kępnie, a na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ostrzeszowie rozegrał swój zaległy mecz z Polonią Marcinki SKP Słupca. Z wyprawy wszyscy wrócili w dobrych humorach.

Wynik w 43. minucie otworzył Igor Sarnowski i do przerwy nic się nie zmieniło. Zaraz po niej wyrównał kapitan gospodarzy, Jakub Górecki. Gdy wydawało się, że padnie remis na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry gola na wagę trzech punktów zdobył Daniel Bednarowicz i goście wywieźli trzy punkty.

Dzięki wczorajszemu zwycięstwu słupczanie awansowali na czternaste miejsce w tabeli. Pod wodzą Przemysława Pawlaka SKP jeszcze nie przegrał.

Polonia 1908 Marcinki Kępno – SKP Słupca 1:2 (53' Jakub Górecki – 43' Igor Sarnowski, 89' Daniel Bednarowicz)

SKP: Jan Różański – Kacper Zaparty (80' Jakub Kwaśny), Piotr Witowski, Igor Sarnowski, Tomasz Koziorowski, Kacper Kajdan, Daniel Bednarowicz, Igor Kuźniewski, Maciej Adamczewski, Jacek Mikołajczyk, Hubert Grzeszczak (70' Łukasz Michalak)