LM.plSportSKP Słupca w Gnieźnie bez punktów

SKP Słupca w Gnieźnie bez punktów

IV liga

Nie udała się wyprawa piłkarzy SKP Słupca do Gniezna. Mocna ekipa gości wygrała 2:0.

Obie bramki dla gospodarzy padły pod koniec pierwszej i na początku drugiej połowy. Wynik w 39. minucie otworzył Adam Konieczny, a na 2:0 podwyższył w przeszłości zawodnik wielu wielkopolskich klubów Tomasz Bzdęga.

Następny mecz już w poniedziałek. Rywalem słupczan przy Gajowej będzie Polonia 1908 Marcinki Kępno.

Mieszko Gniezno – SKP Słupca 2:0 (39' Adam Konieczny, 58' Tomasz Bzdęga)

SKP: Maciej Przygoda – Paweł Kryszak, Michał Lorencki, Wojciech Druski, Kacper Kadjan (80' Mateusz Sobczak), Tomasz Koziorowski (63' Jakub Ciesielski), Szyon Meller (73' Jakub Burda), Kamil Sroka (63' Igor Kuźniewski), Piotr Witowski, Kacper Zaparty, Robert Zdunek (46' Hubert Grzeszczak)