Skocz do zawartości
LM.plSportRuszyły zapisy do Międzynarodowego Biegu Warciańskiego. Trasa jeszcze nie jest znana

Ruszyły zapisy do Międzynarodowego Biegu Warciańskiego. Trasa jeszcze nie jest znana

Dodano: , Żródło: LM.pl
Ruszyły zapisy do Międzynarodowego Biegu Warciańskiego. Trasa jeszcze nie jest znana
Koło

Odbędzie się, choć jeszcze nie wiadomo gdzie. Organizatorzy 41. Międzynarodowego Biegu Warciańskiego ogłosili rozpoczęcie zapisów. Zawody odbędą się 24 października.

W środę ruszyły zapisy na 41. Międzynarodowy Bieg Warciański. To jedna z największych imprez biegowych w regionie. Jej organizacja stała pod znakiem zapytania z powodu sytuacji pandemicznej. Organizatorzy podjęli jednak decyzję, że bieg się odbędzie, choć jeszcze nie wiadomo, na jakiej trasie będą mogli rywalizować zawodnicy. – Robimy wszystko, ażeby trasa tego największego wydarzenia w naszym mieście przebiegała tradycyjnie ulicami naszego miasta, ale ze względu na panujące warunki z decyzją dotyczącą miejsca będziemy czekać do samego końca – wyjaśniają.

Wiadomo, że trasa tradycyjnie liczyć będzie dziesięć kilometrów. Na krótszym, pięciokilometrowym dystansie rywalizować będą uczestnicy marszu nordic walking. Do dyspozycji chętnych jest 500 miejsc, zapisywać można się na stronie foxter-sport.pl (TUTAJ). Na uczestników biegu czekają nagrody finansowe, pamiątkowe medale, puchary, nagrody rzeczowe i dyplomy.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole