LM.plSportRemis w próbie generalnej przed ligą. Medyk grał ze Stomilankami

Remis w próbie generalnej przed ligą. Medyk grał ze Stomilankami

Medyk Konin

W ostatnim sparingu przed ligą Medyk POLOmarket Konin zremisował ze Stomilankami Olsztyn 2:2. Spotkanie zostało rozegrane na neutralnym terenie.

Mecz odbył się wczoraj wieczorem w Nowym Mieście Lubawskim w województwie warmińsko-mazurskim. Było to możliwe dzięki Markowi Borkowskiemu, dyrektorowi miejscowego MOSiR-u. Pierwsza połowa w wykonaniu Medyka była słaba. Już w piątej minucie zawodniczka Stomilanek zdobyła bramkę z gatunku „stadiony świata”. Z około 40 metrów trafiła w okienko bramki Oliwii Szymczak. Do przerwy gospodynie meczu zdobyły jeszcze jedną bramkę i Medyk musiał odrabiać straty w następnej części gry. Po dwóch karnych podyktowanych za faule na Karlinie Miksone z jedenastego metra wyrównała Anna Gawrońska i mecz zakończył się remisem.

Za tydzień w pierwszym meczu nowego sezonu Medyk na Podwalu zagra z Pogonią Szczecin.

Stomilanki Olsztyn – Medyk POLOmarket Konin 2:2 (dla Medyka 2x Anna Gawrońska)

Medyk: Oliwia Szymczak (60' Julia Woźniak) – Julia Chudy, (46' Zuzanna Kogutek), Natasza Krupa (46' Klaudia Urna), Anastasija Rocane, Olga Zubczyk, Liwia Lizik (46' Monika Mierzejewska), Natalia Pakulska, Oliwia Jaśniak (75' Nina Budzińska), Karlina Miksone, Patrycja Ziemba (60' Patrycja Sikora), Anna Gawrońska