Skocz do zawartości
LM.plSportPodstawowy cel? Zdobyć w końcu jakieś punkty

Podstawowy cel? Zdobyć w końcu jakieś punkty

Dodano:
Podstawowy cel? Zdobyć w końcu jakieś punkty
IV liga

Ligowcy z naszego regionu cały czas mają pod górkę, ale w końcu muszą zdobyć punkty. Łatwiejszego rywala ma SKP Słupca, ale on także walczy o życie.

Gospodarze sobotniego pojedynku w tabeli są tuż nad słupczanami i cały czas spoglądają w dół. U siebie wygrali większość spotkań i aby zachować szanse na utrzymanie teraz muszą to zrobić po raz kolejny. Tymczasem SKP ostatnio wygrał w Ostrzeszowie, a potem trzy razy przegrał. Będzie dwóch rannych, czy jeden zabity?

Spotkanie Warta Międzychód – SKP Słupca zaplanowano na jutro o godz. 14.00 na stadionie przy ulicy Sportowej 6 w Międzychodzie

Rywala ze środka stawki ma za to Olimpia Koło, przy czym też jeszcze z nie do końca zapewnionym utrzymaniem. Obra Kościan u siebie z reguły nie przegrywa, a Olimpia w gościach wygrała zaledwie trzykrotnie. I to z ekipami, które do potentatów nie należą. Czego można się zatem spodziewać? Bardziej prawdopodobne jest zwycięstwo gospodarzy, choć ekipa z Koła przegrała cztery ostatnie mecze i jeżeli marzy o utrzymaniu musi odbić się od dna.

Spotkanie Obra Kościan – Olimpia Koło zaplanowano na jutro o godz. 17.00 stadion przy ul. Wojciecha Maya w Kościanie

Pauza Górnik Konin

Czytaj więcej na temat:SKP Słupca, Olimpia Koło, IV liga
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole