LM.plSportPo bólach, ale się udało. Wilki Wilczyn zwycięskie w Gdańsku

Po bólach, ale się udało. Wilki Wilczyn zwycięskie w Gdańsku

II liga

Kolejny mecz ze znacznie notowanym rywalem zakończył się horrorem w wykonaniu Wilków. Zamiast pewnego zwycięstwa za trzy punkty po raz kolejny doszło do tie-breaka. Po raz kolejny wygranego.

Zaczęło się fatalnie. Gospodarze wygrali pierwszego seta 25:22 i to był mocny sygnał ostrzegawczy. Sygnał, którego siatkarze Bartosza Malinowskiego nie zlekceważyli. W drugiej partii pewnie wygrali 25:20, ale w kolejnej znów lepszy był Stoczniowiec. Nie pozostało nic innego, jak tylko wygrać czwartego seta i tie-breaka, co też wilczynianom się udało.

A za tydzień okazja do rewanżu za jesienną porażkę w Słupcy, czyli wielkie derby regionu!

Stoczniowiec Politechnika Gdańska – Wilki Wilczyn 2:3 (25:22, 20:25, 25:17, 20:25, 13:15)