Skocz do zawartości
LM.plSportOwczarek i Łomnicki za Kotasa. Górnika poprowadzi trenerski duet

Owczarek i Łomnicki za Kotasa. Górnika poprowadzi trenerski duet

Dodano:
Owczarek i Łomnicki za Kotasa. Górnika poprowadzi trenerski duet
Górnik Konin

Krótko trwało drugie podejście Jarosława Kotasa do Górnika Konin. Podobnie jak pierwsze zakończyło się wielkim niepowodzeniem.

Trzeba przyznać, że Konin i Jarosław Kotas to ani za pierwszym, ani za drugim razem nie było dobre połączenie. Ale żeby być sprawiedliwym – w obu przygodach z Górnikiem warunki pracy miał bardzo trudne. Gdy koniński klub zimą ogłosił nazwisko nowego szkoleniowca, wielu zastanawiało się o co tu chodzi? Po co w klubie znajdującym się na dnie IV ligi, bez perspektyw na utrzymanie taka osoba? Przecież tutaj potrzebny był ktoś znający lokalne realia.

Dzisiaj klub podał informację, że Jarosławowi Kotasowi podziękowano za współpracę i ogłoszono, że do końca sezonu drużynę poprowadzi duet Czesław Owczarek i Dominik Łomnicki. Tego pierwszego przedstawiać nie trzeba, ten drugi to opiekun juniora młodszego.

Obaj panowie mają nieco czasu na zapoznanie się z drużyną. W najbliższej kolejce Górnik pauzuje, a za niespełna dwa tygodnie na Podwalu podejmie Victorię Września. Właśnie z tą ekipą w swoim debiucie na ławce Biało-niebieskich zwyciężył Kamil Krzyżanowski. Powtórka bardzo mile widziana.

Info i foto Górnik Konin

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole