Skocz do zawartości
LM.plSportIV liga kończy rundę jesienną. Do gry wraca Olimpia Koło, pożegnanie Wilków?

IV liga kończy rundę jesienną. Do gry wraca Olimpia Koło, pożegnanie Wilków?

Dodano: , Żródło: LM.pl
IV liga kończy rundę jesienną. Do gry wraca Olimpia Koło, pożegnanie Wilków?
IV liga

Po niemal dwóch tygodniach przerwy spowodowanej zakażeniami koronawirusem w zespole do gry wraca Olimpia Koło. Pozostali czwartoligowcy kończą rundę jesienną.

Olimpia Koło w ostatnich tygodniach pauzowała po tym, jak zakażenia koronawirusem wykryto u dwóch zawodników drużyny seniorów. W najbliższy weekend kolanie powrócą już jednak do gry. W sobotę czeka ich starcie z Victorią Września. Jedenasty zespół tabeli u siebie spisuje się dość przeciętnie, potrafił już przegrać z Górnikiem Konin, czy zremisować z Polonią 1908 Marcinki Kępno. Drużyna Łukasza Kujawy nie stoi więc na straconej pozycji, choć oczywiście znakiem zapytania pozostaje forma drużyny z Koła po wymuszonej przerwie.

Mecz pomiędzy Victorią Września a Olimpią Koło rozpocznie się w sobotę 27 listopada o godz. 13.00 na stadionie przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni.

Olimpię czekają jeszcze do rozegrania zaległe starcia w grudniu, ale reszta zespołów w najbliższy weekend zakończy rundę jesienną. Na własnym terenie wystąpi Górnik Konin, którego rywalem będzie Iskra Szydłowo. Ósmy zespół ligi ostatnio zakończył serię czterech zwycięstw, przegrywając u siebie z Victorią Września 2:4. W meczach z udziałem Iskry pada w tym sezonie najwięcej bramek, na brak emocji kibice Górnika nie powinni więc narzekać. Znakiem zapytania jest, czy te emocje będą negatywne, czy może tym razem biało-niebiescy dadzą swoim fanom nieco radości.

Spotkanie pomiędzy Górnikiem Konin a Iskrą Szydłowo rozpocznie się w sobotę 27 listopada o godz. 13.00 na Stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie.

Pożegnanie z IV ligą? Los Wilków Wilczyn wciąż nie jest pewny. Niewykluczone, że sobotnie starcie wilczynian z Huraganem Pobiedziska będzie ostatnim meczem Wilków w tym sezonie. Czy wilczynianie sprawią swoim kibicom jeszcze trochę radości? Może być ciężko. Huragan na wyjazdach jest bardzo skuteczny, wygrał sześć z dziesięciu spotkań. Wilki u siebie triumfowały w tym sezonie tylko raz. Czy rzutem na taśmę drużyna z powiatu konińskiego poprawi jeszcze swój bilans?

Mecz pomiędzy Wilkami Wilczyn a Huraganem Pobiedziska rozpocznie się w sobotę 27 listopada o godz. 13.30 na stadionie przy ul. Rynek 14 w Wilczynie.

W Kępnie rundę jesienną zakończy zaś SKP Słupca. Drużyna Przemysława Pawlaka jest niepokonana już od czterech spotkań i w sobotę będzie duża szansa na przedłużenie tej serii. Polonia 1908 Marcinki Kępno, rywal słupczan, plasuje się obecnie na osiemnastym miejscu w tabeli. To doskonała szansa dla piłkarzy SKP na przełamanie innej, akurat niechlubnej, serii – meczów na wyjeździe bez zwycięstwa. I na odskoczenie jeszcze o kilka punktów od strefy spadkowej przed końcem rundy.

Spotkanie pomiędzy Polonią 1908 Marcinki Kępno a SKP Słupca rozpocznie się w sobotę o godz. 13.00 na stadionie przy ul. Sportowej 7 w Kępnie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole