Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

LM.plSportIV seria Pucharu Polski. Mikorska blisko podium w Koziegłowach

IV seria Pucharu Polski. Mikorska blisko podium w Koziegłowach

Piąte miejsce w Koziegłowach podczas IV serii Pucharu Polski wywalczyła kolarka KLTC Konin Roksana Mikorska. W zawodach wystartowała czwórka reprezentantów konińskiego klubu.

66 zawodniczek wystartowało w jeździe indywidualnej na czas podczas IV serii Pucharu Polski w Koziegłowach. Wysoko, na piątym miejscu, uplasowała się zawodniczka KLTC Konin Roksana Mikorska. Do podium koninianka straciła zaledwie siedem sekund, a do zwyciężczyni, Katarzyny Stelmach z KK Ziemi Darłowskiej, szesnaście sekund.

Nieźle spisali się też kolarze. W gronie stu zawodników 25. był Igor Kierejewski ze stratą 47 sek. do podium. 31. miejsce zajął Gabriel Sędziak, a 44. był Gabriel Klepacki.