LM.plSportIV liga. Sobieraj w gazie, Olimpia wygrała czwarty mecz z rzędu

IV liga. Sobieraj w gazie, Olimpia wygrała czwarty mecz z rzędu

Pięć bramek w czterech ostatnich spotkaniach zanotował Krystian Sobieraj. W sobotę Olimpia Koło pokonała u siebie Victorię Ostrzeszów, notując czwarte zwycięstwo z rzędu.

W sobotę Olimpia Koło podejmowała bijącą się o utrzymanie Victorię Ostrzeszów. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Do przerwy Victoria prowadziła 1:0, tuż przed końcem pierwszej połowy do siatki trafił Patryk Pasiak.

Na drugą połowę trener Łukasz Kujawa wpuścił Konrada Mechowskiego za Kamila Krysiaka, a Olimpia zaczęła odrabiać straty. Dwukrotnie do siatki rywali trafił Krystian Sobieraj. Pomocnik kolan najpierw wyrównał w 56. minucie, a następnie zapewnił trzy punkty gospodarzom golem z 88. minuty. Były to jego czwarta i piąta bramka w czwartym meczu z rzędu.

Cała Olimpia też notuje niezłą serię, sobotnie zwycięstwo było czwartym z kolei. Dzięki temu kolanie awansowali na czwarte miejsce w grupie spadkowej z dorobkiem 45 punktów (swojego meczu nie grały jednak jeszcze Wilki Wilczyn). Kolejny mecz Olimpia rozegra 5 czerwca na wyjeździe z Lubuszaninem Trzcianka.

Olimpia Koło – Victoria Ostrzeszów 2:1 (56', 88' Krystian Sobieraj – 44' Patryk Pasiak)

Olimpia Koło: Bartosz Kordylewski – Szymon Bartosik, Robert Jędras, Michał Rutkowski, Damian Siek, Patryk Olczyk (71' Dawid Zawadzki), Mikołaj Makarowicz (68' Adam Kozajda), Krystian Sobieraj (90' Konrad Cieślak), Kamil Krysiak (46' Konrad Mechowski), Aleks Sieradzki (90' Konrad Lewandowski), Mikołaj Czajka.