LM.plSportIII liga. Hagard Strzałkowo zakończył sezon wysokim zwycięstwem

III liga. Hagard Strzałkowo zakończył sezon wysokim zwycięstwem

Ostatni mecz w sezonie rozegrali w środę piłkarze ręczni Hagardu Strzałkowo. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy.

Zespół ze Strzałkowa wyszedł na kilkubramkowe prowadzenie już w pierwszej połowie. W jedenastej minucie Hagard wygrywał 10:5. W końcówce gospodarze jeszcze podwyższyli swoją przewagę, po bramkach Kamila Kaczmarka, Dawida Mierzejewskiego, Dominika Nawrockiego i Jarosława Rogalskiego zespół ze Strzałkowa wygrał pierwszą połowę 22:13.

Początek drugiej połowy był bardziej wyrównany. W 43. minucie goście z Leszna dostali podwójną karę. Grający w przewadze Hagard wykorzystał to i jeszcze bardziej odjechał rywalom. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy 50:32.

Był to ostatni mecz Hagardu w tym sezonie III ligi. Drużyna ze Strzałkowa awansowała na trzecie miejsce w tabeli III ligi z dorobkiem 21 punktów. Na jakiej pozycji ostatecznie zakończy sezon okaże się dopiero pod koniec maja, gdy ostatnie ligowe spotkanie rozegrają APR Poznań i Start Konin.

Hagard Strzałkowo – Real-Astromal II Leszno 50:32 (22:13)

Hagard Strzałkowo: Hubert Rogalski (1) – Kamil Kaczmarek (7), Dawid Mierzejewski (15), Daniel Górecki (2), Dominik Nawrocki (8), Sebastian Bagrowski, Bartosz Grabowski (4), Jarosław Rogalski (16), Oskar Zawodny (1).