Wybory 2024: Powyborcze układanki. Obywatele się wzmocnią, Adamów dalej wiceprezydentem?

LM.plSportIII liga. Wysoka porażka Hagardu Strzałkowo. Nadrabiają zaległości

III liga. Wysoka porażka Hagardu Strzałkowo. Nadrabiają zaległości

Po miesięcznej przerwie do gry w III lidze wrócił Hagard Strzałkowo. Na wyjeździe zespół Macieja Leżała uległ Stali II Gorzów Wlkp. 27:40.

Piłkarze ręczni w III lidze w ostatnich tygodniach pauzowali ze względu na pandemiczne obostrzenia. Sezon jeszcze się nie skończył, bowiem niektóre zespoły mają do rozegrania zaległe mecze. Wśród nich jest Hagard Strzałkowo, który w niedzielę mierzył się na wyjeździe ze Stalą II Gorzów Wlkp.

Spotkanie lepiej rozpoczęli strzałkowianie, ale seria pięciu trafień (w tym trzech Rafała Renickiego) od szóstej do dziewiątej minuty dała prowadzenie gospodarzom 7:4. Stal II tego prowadzenia nie oddała już do końca meczu. Po pierwszej połowie gorzowianie prowadzili już dziesięcioma trafieniami 20:10.

Na początku drugiej połowy ta przewaga wzrosła do trzynastu bramek. Później mecz się wyrównał, Hagard dwukrotnie zmniejszał straty do jedenastu trafień, ale to było wszystko, na co było w niedzielę stać gości ze Strzałkowa. Hagard ostatecznie przegrał 27:40.

Była to piąta porażka Hagardu w tym sezonie. Zespół ze Strzałkowa wciąż zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów. Kolejne spotkanie w najbliższy piątek, Hagard zagra na wyjeździe z SPR Włoszakowice.

Stal II Gorzów Wlkp. - Hagard Strzałkowo 40:27 (20:10)

Hagard Strzałkowo: Hubert Rogalski – Kamil Kaczmarek (6), Daniel Górecki (3), Dominik Nawrocki (8), Sebastian Bagrowski (3), Bartosz Grabowski (2), Jarosław Rogalski (4), Michał Zerner, Oskar Zawodny (1).