LM.plSportDo wygranej zabrakło sekund. Remis Sokoła w gościach

Do wygranej zabrakło sekund. Remis Sokoła w gościach

III liga

Polonia Środa Wlkp. po raz kolejny w meczu III ligi wystawiła praktycznie samych młodzieżowców, ale tym razem nie przegrała.

Zupełnie inną jedenastkę desygnował do boju Marcin Woźniak i wyszło na to, że grają juniorzy z seniorami. Do przerwy lepsi okazali się ci drudzy, którzy po golu Miłosza Matuszewskiego z 40. minuty prowadzili 1:0.

W drugiej połowie Sokół nie zdołał już nic strzelić dzielnie broniącym się gospodarzom, co Polonia wykorzstała na sam koniec. Arbiter podyktował rzut karny i do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł 21-letni Kacper Nowak. Tydzień temu świętował swoje urodziny, a dzisiaj dał remis swojej drużynie.

Polonia Środa Wlkp. – Sokół Kleczew 1:1 (90' Kacper Nowak – 40' Miłosz Matuszewski)

Sokół: Mateusz Koliński – Szymon Bartosik, Adrian Kaliszan, Sebastian Golak, Tomasz Ceglewski, Tomasz Kowalczuk, Dominik Domagalski, Krzysztof Kołodziej (69’Aristoe Otoka), Mateusz Molewski (84’ Marcel Koziorowski), Mikołaj Zawistowski (46’ Krzysztof Biegański), Miłosz Matuszewski