Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damPracownik biurowy

Praca - dam

Ogłoszeń: 537

Pracownik biurowy

IP: 83.242.113.3Wyświetleń: 604
region: Konin
PRACOWNIK BIUROWY
Miejsce pracy: Centrum Dystrybucji Aluminium w Brzeźnie
Opis stanowiska:
- bieżąca obsługa klientów,
- nawiązywanie kontaktów z dostawcami z zagranicy,
- opracowywanie i rejestracja dokumentów w zakresie handlowym,
- realizacja zadań i poleceń przydzielonych przez przełożonego.
Od kandydatów oczekujemy:
- bardzo dobrej organizacji pracy,
- samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
- dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Outlook, Excel),
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
-atutem będzie umiejętność obsługi programów Solidworks, Autocad, Optima
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- przyjazną atmosferę,
- pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres rekrutacja@tombig.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.H.U. Tombig zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Dane kontaktowe
Tomasz Goździk
Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole