Skocz do zawartości
LM.plOferty pracyPracownik biurowy

Oferta pracy

Firma Rodom Budownictwo poszukuje osoby energicznej i chętnej do współpracy na stanowisko
PRACOWNIK BIUROWY

Obowiązki:

  • prowadzenie korespondencji, tworzenie pism
  • zajmowanie się stroną nieinternetową oraz serwisami społecznościowymi (Facebook, Instagram)
  • wysyłanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert, wstępna ich analiza i porównywanie, tworzenie umów

Oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi pakietu MS Office – w szczególności Excel i urządzeń biurowych
  • samodzielności i zdecydowania w podejmowaniu decyzji
  • komunikatywności i dyspozycyjności czasowej
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - minimum 2 800 zł netto
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie i pomoc na każdym etapie prac

CV prosimy kierować na adres email: rekrutacja@rodom-budownictwo.pl

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole