Skocz do zawartości
LM.plImprezyKino pod gwiazdami- Pech to nie grzech

Kino pod gwiazdami- Pech to nie grzech

Dodano:
Kino pod gwiazdami- Pech to nie grzech
#kdk #kinopodgwiazdami #pechtoniegrzech

Gdzie: plac przed KDK

Kiedy: 8 lipca 2022, godz. 22:00

Wstęp wolny 

Lipcowe piątki pod znakiem kina w plenerze! – to najbardziej lubimy w wakacje. W tym roku Kino Centrum zaprasza na pięć filmów do Kina pod Gwiazdami.  Z dobrą komedią spotkamy się 1,8,15, 22 i 29 lipca. Na seanse zapraszamy na plac przed Koniński Dom Kultury, osiedle Zatorze oraz osiedle Gosławice.
Na placu przed Konińskim Domem Kultury widzimy się 1, 8 i 15 lipca o godz. 22.00. W Kinie pod Gwiazdami zobaczymy:

,,Pech to nie grzech”
Reżyseria: Ryszard Zatorski. Scenariusz: Ryszard Zatorski, Joanna Wilczewska. Gatunek: komedia. Produkcja: Polska. Premiera: 17 grudnia 2018.
 
Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…

Kino pod gwiazdami- Pech to nie grzech
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole