Skocz do zawartości
PILNE

IMGW: W nocy ze środy na czwarek silny wiatr o średniej prędkości do 45 km/h, w porywach do 80 km/h. 

LM.plKategorie firmRehabilitacjaRelaksownia - masaż Konin z dojazdem

Firmy

Liczba firm: 5057

Relaksownia - masaż Konin z dojazdem

Opis

Mam na imię Sylwia i jestem dyplomowaną masażystką, ukończyłam też wiele dodatkowych kursów w tym zakresie. Oferuję usługę masażu leczniczego i relaksacyjnego z dojazdem do domu klienta na terenie Konina i powiatów: konińskiego, kolskiego, tureckiego i słupeckiego. Zawsze uśmiechnięta, zawsze profesjonalna, z indywidualnym podejściem do klienta. Zapraszam do korzystania z moich usług. Wykonuję następujące zabiegi:

1. Masaż klasyczny
Podstawowy masaż całego ciała lub jego partii z wykorzystaniem tradycyjnych technik masażu. Najskuteczniejszy masaż w leczeniu chorób i wad kręgosłupa oraz układu ruchu (mięśni, kości, stawów). Można wykonywać go również profilaktycznie. Poprzez działanie rozgrzewające i rozluźniające, klasyczny masaż przynosi ulgę obolałym i spiętym mięśniom. 

2. Masaż relaksacyjny
Ten rodzaj masażu likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia spięte mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu. Polecany jest szczególnie po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych, zdenerwowania czy przemęczenia. Ale również jako forma relaksu. Zabieg aromaterapeutyczny, wykonywany ciepłym olejkiem, świecą, miodem lub masłem.

3. Masaż gorącymi kamieniami
To połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Różnej wielkości kamienie przystosowane są do masażu odpowiednich części ciała.

4. Masaż bańką chińską
Jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Intensywne przekrwienie spowodowane wytworzonym w bańce podciśnieniem powoduje miejscowe przyspieszenie przemiany materii (w tym również spalania tkanki tłuszczowej) oraz odprowadzenie zastoin limfatycznych. Jego efektem jest wyraźna poprawa wyglądu ciała, jędrna skóra i mniejsze obwody masowanych okolic.

5. Masaż liftingujący twarzy
To typ masażu anty-aging, który powstrzymuje procesy starzenia, poprawia jędrność, sprężystość i elastyczność skóry. Stymuluje wygładzanie zmarszczek pod oczami i w okolicy czoła, bruzd przynosowych i wargowych. Regularne stosowanie przynosi trwałe efekty w postaci naturalnego liftingu, redukcji zmarszczek, wygładzenia skóry i poprawy jej gęstości.

6. Taping estetyczny twarzy
Taping to plastrowanie twarzy za pomocą taśm do kinesiotapingu, które wywołuje konkretny efekt, np. zmniejszenie opuchlizny lub podniesienie owalu.

7. Drenaż limfatyczny
To bardzo skuteczny rodzaj specjalistycznego masażu, pozwalający szybko udrożnić zalegający płyn limfatyczny w kończynach i tym samym zlikwidować obrzęki i wysięki pochodzenia limfatycznego.

8. Masaż stóp
To jeden z przyjemniejszych sposobów na relaks. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża i regeneruje, pobudza receptory. Powoduje uczucie lekkości, świeżości i odprężenia, likwiduje uczucie ociężałych nóg w okolicach łydek, poprawia krążenie, łagodzi bóle.

9. Kinesiotaping 
Kinesiotaping to plastrowanie dynamiczne mające szerokie zastosowanie w rehabilitacji i sporcie. Pomaga na dolegliwości bólowe i stany po urazach. Skuteczny w leczeniu skręceń i zwichnięć stawów, obrzęków, niestabilności stawów, uszkodzeń mięśni, więzadeł i blizn. 

Cennik usług znajdą Państwo na pierwszym zdjęciu poniżej. Zapraszam do kontaktu:

660-477-226 / kopciuszynka@gmail.com 

Galeria
Dane kontaktowe
Moniuszki
62-510 Konin
Formularz kontaktowy
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole