Skocz do zawartości
LM.plWiadomościZnamy oferty na przebudowę stadionu przy ul. Dmowskiego 4. Znowu drożej

Znamy oferty na przebudowę stadionu przy ul. Dmowskiego 4. Znowu drożej

Dodano: , Żródło: LM.pl
Znamy oferty na przebudowę stadionu przy ul. Dmowskiego 4. Znowu drożej
Stadion

Dwie oferty od tych samych firm, co wcześniej, wpłynęły w trzecim przetargu na przebudowę stadionu im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego 4 w Koninie. Przedsiębiorcy po raz kolejny podnieśli ceny.

W poniedziałek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie zakończył przyjmowanie ofert w trzecim przetargu na przebudowę stadionu im. Mariana Paska przy ul. Dmowskiego. Niespodzianek nie było – swoje propozycje złożyły dwie, te same, co wcześniej, firmy: Tamex Obiekty Sportowe S.A. i Gretasport Ilona Stańczyk (ich doświadczenie opisywaliśmy w tym artykule). Po raz kolejny też oferty były wyższe, niż w poprzednim przetargu.

Propozycja Gretasport zmieniła się nieznacznie – wzrosła o ponad 24 tys. zł i wynosi niecałe jedenaście milionów złotych. Ponad 154 tys. zł więcej, niż w drugim przetargu, chce natomiast Tamex. Oferta firmy z Warszawy opiewa na niecałe 11,5 mln zł.

Teraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie ma maksymalnie miesiąc na analizę ofert i wybranie jednej lub ponowne unieważnienie przetargu. Byłby to już trzeci raz – dwa pierwsze konkursy nie zostały rozstrzygnięte z powodu zbyt małych środków przeznaczonych na zadanie oraz z powodów formalnych.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole