Skocz do zawartości
Ukraina

Pomoc dla Ukrainy. Jak się odnaleźć? Informacje, ogłoszenia, inicjatywy | Це війна! Втеча Дарини з Одеси

LM.plWiadomościZałożenie konta nie musi być trudne – przekonaj się

Założenie konta nie musi być trudne – przekonaj się

Materiał promocyjny

Dodano:
Założenie konta nie musi być trudne – przekonaj się

Wiesz, że założenie konta w banku może zająć ci tylko kilka minut? Nawet nie musisz wychodzić z domu. Potrzebna ci będzie wolna chwila, dostęp do Internetu i sprawny komputer, tablet lub smartfon. Na przykład w mBanku rachunek otworzysz za pomocą aplikacji mobilnej – wystarczy selfie. Możesz także wypełnić wniosek online – zajmie ci to około piętnastu minut. Przekonaj się, że założenie konta wcale nie jest takie trudne.

Zakładanie konta bankowego to pestka!

Czasy się zmieniły, już nie musisz iść do banku lub dzwonić na infolinię z prośbą założenia konta. Długie kolejki, skomplikowane dokumenty… to już przeszłość. Banki coraz częściej korzystają z innowacyjnych rozwiązań. Wszystko, by ułatwić ci korzystanie z ich usług.

W dobie powszechnego dostępu do Internetu możesz otworzyć rachunek za pomocą aplikacji mobilnej lub przez platformę internetową banku. W mBanku zakładanie konta przez Internet zajmuje 15 minut.

Czym kierować się przy wyborze banku?

Przed założeniem konta bankowego, zastanów się, która oferta najbardziej ci odpowiada. Zwróć uwagę na następujące kwestie:

  • koszt prowadzenia konta,
  • wysokość opłaty za kartę bankomatową,
  • darmowe bankomaty.

W mBanku prowadzenie eKonta osobistego kosztuje 0 zł. Z karty również możesz korzystać za darmo, wystarczy, że w ciągu miesiąca zrobisz nią transakcje na min. 350 zł. mBank nie pobiera też opłaty za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą, jeżeli wypłacasz min. 100 zł. A za otwarcie rachunku na start daje nawet 300 zł, wystarczy spełnić kilka prostych warunków podanych w promocji. I jeszcze bonus dla tych, dla których rozwiązania eko są szczególnie ważne. mBank ma dla ciebie indywidualną kartę Mastercard Mobilna bez plastiku. Będziesz mógł z niej korzystać od razu po uruchomieniu aplikacji mobilnej banku.

I właśnie aplikacja mobilna to kolejna bardzo istotna kwestia, o której warto pamiętać wybierając rachunek. Dzięki temu szybko i sprawnie załatwisz każdą sprawę bez wychodzenia w domu. Ale tutaj drobna uwaga. Mimo, że dziś w wielu bankach większość rzeczy załatwisz zdalnie, czasem wizyta w placówce może okazać się niezbędna. Sprawdź więc czy bank, w których chcesz otworzyć konto ma swój oddział w pobliżu miejsca, w którym mieszkasz.

Jak założyć konto w banku?

Wejdź na stronę internetową banku lub pobierz darmową aplikację mobilną ze sklepu internetowego Google Play, App Store lub App Gallery. Następnie wybierz ofertę, która najbardziej odpowiada twoim potrzebom. Przejdź do panelu z wnioskiem i uzupełnij formularz o podstawowe dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu). Później kliknij w kolejną zakładkę, w której wybierzesz swój wizerunek karty. Dalej wystarczy uzupełnić dane dowodu osobistego:

  • numer dowodu osobistego i datę ważności dokument;
  • PESEL;
  • obywatelstwo;
  • kraj i miejsce urodzenia;
  • nazwisko panieńskie matki.

W ostatnim etapie trzeba jedynie uzupełnić formularz o swoje dane adresowe. Gotowe!

Więcej szczegółów na stronie https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/

Czytaj więcej na temat:finanse osobiste
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole