Skocz do zawartości
LM.plWiadomościStare Miasto. Dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych

Stare Miasto. Dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych

Dodano:
Stare Miasto. Dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych

W Liścu Wielkim odbyło się coroczne spotkanie wigilijne dla osób samotnych, starszych i niepełnosprawnych, organizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starym Mieście.

Uroczystość rozpoczęła się mszą w kościele w Liścu Wielkim, po której uczestnicy przeszli do hali sportowej, gdzie powitali ich wójt Gminy Stare Miasto – Dariusz Puchała, zastępca Wójta – Janusz Frysiak, proboszcz parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Liścu Wielkim – Dariusz Maćczak i kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Starym Mieście – Maria Szumigalska. Gospodarze złożyli przybyłym na spotkanie życzenia świąteczne, po czym uczestnicy spotkania odśpiewali kolędy i przełamali się opłatkiem i zasiedli do wspólnego stołu, aby spożyć tradycyjne potrawy wigilijne. Spotkanie uświetniły dzieci z Przedszkola w Liścu Wielkim, które zaprezentowały wszystkim zgromadzonym jasełka. 

Kolacja przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze, dzięki której zgromadzeni mogli choć na chwilę oderwać się od trosk codziennego życia i wspólnego spędzenia czasu w świątecznej atmosferze.

Stare Miasto. Dla osób samotnych, starszych, niepełnosprawnych
Czytaj więcej na temat:Stare Miasto GOPS, spotkanie wigilijne,
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole