Skocz do zawartości
LM.plWiadomościNa czym polega sieć bez zobowiązań w aplikacji? Poznaj Orange Flex

Na czym polega sieć bez zobowiązań w aplikacji? Poznaj Orange Flex

Materiał promocyjny

Dodano:
Na czym polega sieć bez zobowiązań w aplikacji? Poznaj Orange Flex
materiał promocyjny

Użytkownicy przyzwyczaili się do abonamentów i ofert na kartę. Jest jednak inna, nowa opcja – znacznie bardziej elastyczna, pozbawiona zbędnych formalności i umożliwiająca korzystanie z wielu dodatkowych rozwiązań. Orange Flex: co to i na jakie korzyści mogą liczyć użytkownicy tego Planu Komórkowego?

Orange Flex: co to jest i czym wyróżnia się na tle pozostałych ofert?

Orange Flex to nic innego jak Plan Komórkowy, który łączy w sobie cechy ofert abonamentowej i na kartę, ale jednocześnie sposób zarządzania kontem jest zupełnie inny. Po pierwsze – oferta jest niezwykle elastyczna, zarówno na etapie rejestracji i wyboru Planu, jak i podczas wybierania dodatkowych usług czy nawet całkowitej rezygnacji z usługi. Po drugie – użytkownicy Orange Flex mogą zapomnieć o żmudnych procedurach i niekończących się formalnościach (z wizytami w salonie łącznie). Cały proces rejestracji i uruchomienia Planu jest niezwykle prosty. Wreszcie po trzecie – Orange Flex wyróżnia się niesamowicie wygodnymi sposobami płatności. Użytkownicy Planu nie muszą dokonywać żadnego przelewu. Wystarczy podpiąć kartę płatniczą lub doładować swoje środki we Flex za pomocą BLIK-a.

Nie można też zapominać o możliwości korzystania z jedynej na polskim rynku wirtualnej karty e-SIM. Można ją pobrać, a następnie – zainstalować w swoim smartfonie i uruchomić na urządzeniu z iOS lub Androidem.

Odpowiadając zatem na pytanie, co to jest Orange Flex, można krótko podsumować, że to niezwykle elastyczna oferta komórkowa dla wszystkich, którzy cenią sobie elastyczność, innowacyjność, możliwość korzystania z wielu dodatkowych opcji i wyboru jednego ze zróżnicowanych pakietów. 

4 różne plany i prosty proces uruchomienia usługi

W ramach Orange Flex użytkownik ma do wyboru jeden z czterech miesięcznych Planów, różniących się między sobą cenami i dostępnym limitem gigabajtów. Co istotne, użytkownik może co miesiąc wybierać inny Plan – według własnego uznania. Dodatkowo może również w ogóle zrezygnować z usługi w dowolnym momencie. Dzięki temu jest to oferta bez zobowiązań – z wygodnym systemem płatności i atrakcyjnymi Planami do wyboru.

Sam proces uruchamiania usługi jest natomiast bardzo prosty. Wystarczy pobrać aplikację Orange Flex, wybrać nowy numer lub przenieść stary oraz założyć konto i potwierdzić swoją tożsamość. Dalej wystarczy zainstalować e-SIMA (zwolennicy tradycyjnej karty SIM mogą ją bez przeszkód zamówić), a następnie – wybrać swój Plan. W międzyczasie użytkownik musi jedynie zarejestrować się w aplikacji i potwierdzić swoją tożsamość. I już – tyle wystarczy do korzystania z wybranego Planu.

Dodatkowe usługi i dzielenie się GB ze znajomymi

To jednak nie wszystko. W Orange Flex użytkownicy mogą też korzystać z dodatkowych usług, takich jak m.in. Video Pass, Game Pass czy Music Pass. Mają również możliwość dzielenia się swoimi gigabajtami z rodziną i przyjaciółmi. Warto też wspomnieć, że Orange Flex ma swój sklep w aplikacji – gdzie można kupić dużo ciekawych sprzętów (m.in. laptopy, smartfony, smartwatche) w atrakcyjnych cenach i w ofercie ratalnej.

Więcej o Orange Flex i dostępnych Planach można przeczytać na stronie https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie.

Czytaj więcej na temat:telefonia komórkowa, orange flex
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole