Skocz do zawartości
LM.plWiadomościMiłośnicy książek będą mogli się nimi wymieniać. Nie zabraknie innych atrakcji!

Miłośnicy książek będą mogli się nimi wymieniać. Nie zabraknie innych atrakcji!

Dodano:
Miłośnicy książek będą mogli się nimi wymieniać. Nie zabraknie innych atrakcji!
biblioteka

Przynieś, wymień się, sprzedaj. W najbliższą sobotę przed Miejską Biblioteką Publiczną w Koninie odbędzie się „Wymienialnia książek”.

Imprezę rozpocznie o godz. 11:00 spotkanie z konińskimi pisarzami: Kewinem Czerniejewskim, autorem książki „Zeus. Ciemna dolina” oraz Adrianem Biesiadą, autorem książki „Błękitne imperium”. Przez cały dzień, aż do godz. 18:00 można będzie się wymieniać.

- Przynieś swoje książki, wymień się nimi z innymi miłośnikami książek, sprzedaj książki, kup interesujące książki, odpowiedz na pytanie i wygraj książkę w bibliotecznej loterii – informuje konińska biblioteka.

Wymieniać się i sprzedawać będzie można też płyty winylowe, filmy DVD, mapy, stare dokumenty, monety i inne drobiazgi. Poza tym na uczestników spotkania czekać będzie karykaturzystka - Magdalena Janicka, hodowczyni kur ozdobnych – Bernadeta Kucharska, zajmująca się lawendą – Małgorzata Głodek i pszczelarz – Radosław Grzelak. Nie zabraknie książkowej loterii, przysmaków przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich „Posada” i występów lokalnych zespołów, w tym młodzieżowego zespołu „Sprawa Osobista”.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole