Skocz do zawartości
LM.plWiadomościKontrola prędkości nie taka straszna z Yanosikiem

Kontrola prędkości nie taka straszna z Yanosikiem

Materiał promocyjny

Dodano:
Kontrola prędkości nie taka straszna z Yanosikiem
Materiał promocyjny

Kontrola prędkości to rutynowe działanie policji. Służby korzystają ze specjalnych urządzeń, dzięki którym sprawdzają z jaką prędkością poruszają się pojazdy na drodze. Warto kontrolować prędkość, by czuć się bezpiecznie i nie stwarzać zagrożenia w ruchu drogowym. Aplikacja Yanosik jest świetną motywacją do tego, by jeszcze bardziej się pilnować i nie otrzymywać mandatów za przekroczenie prędkości na drogach, a także jeździć zgodnie z przepisami. 

Czym jest aplikacja Yanosik?

Yanosik to z pewnością dobrze znana kierowcom aplikacja, z której chętnie korzystają. Jest niezastąpionym elementem każdej podróży. Dzięki tej aplikacji kierowca otrzymuje informacje o kontroli drogowej, fotoradarach, wypadkach oraz ewentualnych zagrożeniach. Ta aplikacja, którą można umieścić  w swoim samochodzie jest także nawigacją GPS. Ta aplikacja posiada możliwość komunikacji z innymi kierowcami. Kontrola prędkości, wypadek, czy prace drogowe nie będą juz dla kierowcy żadnym zaskoczeniem. Kiedy kierowca wie, że odbędzie się kontrola prędkości przez policję, bądź kontroli prędkości przez fotoradar wówczas zmotywuje się do przepisowej, bezpiecznej jazdy. 

Yanosik w samochodzie

Tę niezwykle przydatną aplikację można zainstalować na smartfonie, albo zakupić antyradar. Z Yanosikiem można pewnie jeździć na drogach, bez strachu, że niespodziewanie będzie wykonywany pomiar prędkości. W szybki, bezproblemowy sposób można go mieć w samochodzie, należy podpiąć do zasilania, które znajduje się w gnieździe zapalniczki samochodowej, a następnie umieścić na uchwycie. Szczególne zastosowanie mają u kierowców, którzy jeżdżą zawodowo. Antyradary Yanosik zdają egzamin na trasach, które są kierowcy nieznane. To zapewnia komfort, zwłaszcza wtedy kiedy odległość do przejechania jest duża. 

Antyradar Yanosik

Pojazd może być w kilka chwil wyposażony w antyradar. Potrzebna jest do tego aplikacja, zainstalowana na smartfonie, albo oddzielne urządzenie, służące do tego celu. Podczas podróży wszelkie informacje o ograniczeniach prędkości, fotoradarach, czy ewentualnych patrolach policji. Nie trzeba się martwić o użytkowanie, działanie tego urządzenia jest intuicyjne, proste w obsłudze. Kiedy ktoś chce ostrzec innych użytkowników o mijanej kontroli prędkości, kiedy robią to policjanci, albo fotoradar, należy kliknąć w odpowiednią ikonkę. Korzystający z tej aplikacji, kiedy będą się zbliżać do danego miejsca, zostaną głosowo poinformowani.  Od niedawna Yanosik zawiera nową opcję, a mianowicie daje podpowiedzi związane z ecodrivingiem. To wspiera w zużywaniu mniejszych ilości paliwa, co świetnie wpływa na otaczające środowiska. Dzięki temu zmniejsza się ilość emisji dwutlenku węgla. 

Yanosik na zagranicznych drogach

Kiedyś z funkcji Yanosika można było korzystać tylko na polskich drogach, dziś ten niezbędnik działa także podczas jazdy po Europie. Co jest dobrą wiadomością dla kierowców zawodowych, czy turystów ta aplikacja działa praktycznie w całej Europie. Wśród państw są m.in. Wielka Brytania, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Chorwacja, Norwegia. Zakup antyradaru to inwestycja w spokojną podróż, nie trzeba się martwić tym, w którym momencie dojdzie do kontroli prędkości, gdzie jest wypadek drogowy. W ten sposób łatwiej zaplanować swoją trasę. Nieznane trasy, zwłaszcza zagraniczne nie będą straszne, a staną się przyjemnością podczas przemierzania kolejnych kilometrów.  Warto zapoznać się z dostępnymi modelami i wybrać najlepszą dla siebie opcje. To świetny zakup dla zawodowców, jak i świeżo upieczonych kierowców.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole