Skocz do zawartości
LM.plWiadomościKleczew znów zaprasza przedsiębiorców. Dobre śniadanie z prelekcjami i spotkaniami

Kleczew znów zaprasza przedsiębiorców. Dobre śniadanie z prelekcjami i spotkaniami

Dodano: , Żródło: LM.pl
Kleczew znów zaprasza przedsiębiorców. Dobre śniadanie z prelekcjami i spotkaniami
Kleczew

Dwa wystąpienia, prezentacje lokalnych firm i networking – tak w skrócie wyglądać ma druga odsłona Śniadania Biznesowego w Kleczewie. Gmina zaprasza przedsiębiorców już w tę środę.

Śniadanie Biznesowe rozpocznie się o godz. 9.00. Uczestników powita burmistrz Mariusz Musiałowski. Następnie zaplanowane są dwie prelekcje. Mikołaj Markowski z Inteligent Solutions Polska Sp. z o.o. opowie o tym, w jaki sposób w obecnych czasach skutecznie zablokować ceny energii elektrycznej oraz gazu na najbliższe lata. Radosław Rogiewicz, CEO Partnerskich Klubów Biznesu, przedstawi natomiast ideę klubów. Następnie każdy z lokalnych przedsiębiorców będzie miał szansę zaprezentować swój biznes. Śniadanie zakończy czas na networking.

Chętni przedsiębiorcy mogą zgłaszać swój udział na stronie kleczew.partnerskiekb.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Przychodząc na spotkanie każdy przedsiębiorca otrzyma listę pozostałych firm, które będą tam obecne (również spoza gminy Kleczew i powiatu konińskiego) z krótką informacją czym się zajmują i czego poszukują.

Pierwsze Śniadanie Biznesowe w Kleczewie odbyło się w czerwcu. Okazało się frekwencyjnym sukcesem – wzięło w nim udział blisko stu przedsiębiorców z regionu.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole