Skocz do zawartości
LM.plWiadomościJest nowa sekretarz w Kleczewie. Już wcześniej pracowała w urzędzie

Jest nowa sekretarz w Kleczewie. Już wcześniej pracowała w urzędzie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Jest nowa sekretarz w Kleczewie. Już wcześniej pracowała w urzędzie
Kleczew

Od 1 grudnia Urząd Gminy i Miasta Kleczew ma nowego sekretarza. Została nim Marta Sobczak, dotychczasowa kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Nieruchomościami.

Od czwartku Urząd Gminy i Miasta Kleczew znów ma sekretarza. Burmistrz Mariusz Musiałowski powołał na tę funkcję Martę Sobczak. Konkursu nie było, nowa sekretarz stanowisko otrzymała w ramach awansu urzędniczego.

Marta Sobczak w kleczewskim urzędzie pracuje od września 2021 r. Jest absolwentką Politechniki Poznańskiej, ukończyła budownictwo. Obecnie uczy się również w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej (MBA Finance&Techology). Pracowała m.in. jako asystent projektanta, a następnie sześć lat w Urzędzie Gminy Kramsk, w tym dwa lata na stanowisku kierownika Referatu Infrastruktury, Gospodarki Przestrzennej i Rozwoju. Podobne stanowisko – kierownika Referatu Inwestycji i Gospodarki Nieruchomościami – pełniła w Kleczewie.

Od czerwca stanowisko sekretarza było nieobsadzone. Wcześniejszy sekretarz, Jarosław Bąk, został zwolniony razem z dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie Danielem Bednarkiem.Zgodnie z rekomendacjami prawników nie chcę na tym etapie wskazywać powodów tej decyzji – informował wtedy burmistrz Mariusz Musiałowski.

fot. gmina Kleczew

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole