WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Weź udział w FOTOBITWIE i zdobądź cenne nagrody – zbliża się Focus nad Wartą!

Materiał promocyjny

Dodano: 11.05.2021 14:31

Fotografowanie to emocje. A udział w FOTOBITWIE tych emocji może dostarczyć o wiele więcej. Zgłosić się może każdy zainteresowany fotografią bez względu na stopień zaawansowania. Zapisz się już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy gorąco, szczególnie że na uczestników czekają bardzo cenne nagrody, ciekawe wyzwanie i mnóstwo dobrej zabawy w gronie osób połączonych wspólną pasją.

FOTOBITWA to rodzaj konkursu, podczas którego dostarczone zdjęcia, robione na zadany wcześniej temat, zostają wystawione do porównań podczas emocjonującego finału 29 maja, o g. 19.00. Zdjęcia będą pojawiać się parami a jurorzy będą decydowali, które zdjęcie jest lepsze. Jurorami będą Marek Lapis, Tomasz Kulas oraz publiczność. Do kibicowania zapraszamy kochających fotografię oraz tych, którzy chcą wesprzeć swoich faworytów. Na koniec zwycięzców obsypiemy cennymi nagrodami. Patronat nad Fotobitwą objął Związek Polskich Artystów Fotografików Okręg Wielkopolski.

Wieczór zamknie koncert formacji NIEME KINO, na który zaprasza Prezydent Miasta Konina. Artyści łączą w swojej twórczości muzykę z pogranicza piosenki autorskiej, awangardy i bluesa.

FOTOBITWA jest jednym z wydarzeń 1. Konińskiego Festiwalu Fotograficznego FOCUS NAD WARTĄ. W programie Festiwalu jest również fotospacer, ciekawe wystawy w przestrzeni miasta oraz wystawa Marka Lapisa „Granice barw”, która składa się z kilku części: wielkoformatowe wydruki, wideo, obiekty fotograficzne i sensoryczne.

Organizatorem Festiwalu jest CKiS w Koninie, współorganizatorem – Miasto Konin.

O warunkach uczestnictwa w FOTOBITWIE przeczytacie tutaj: https://www.ckis.konin.pl/kff-focus-nad-warta-fotobitwa/

O Festiwalu tutaj: https://www.ckis.konin.pl/swieto-fotografii-w-koninie/

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:ckis,   fotobitwa
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO