Skocz do zawartości
PILNE

31. Finał WOŚP: Na godz. 20:00 koniński sztab nr 740 zebrał 350 000 zł! 

LM.plWiadomościGdzie po węgiel? Sprawdź mapę z punktami dystrybucji!

Gdzie po węgiel? Sprawdź mapę z punktami dystrybucji!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Gdzie po węgiel? Sprawdź mapę z punktami dystrybucji!
Węgiel

Do kolejnych samorządów regionu konińskiego dociera węgiel, który kupować można po preferencyjnej cenie. Sprawdź, gdzie w Twojej gminie znajdują się punkty jego dystrybucji.

Sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie dwóch tysięcy złotych brutto za tonę prowadzą poszczególne samorządy przy udziale przedsiębiorstw. Surowiec sukcesywnie dociera do kolejnych miejsc, choć wciąż są gminy, w których się nie pojawił lub dostarczony został tylko konkretny typ (jest np. groszek, a nie ma orzecha). Węgiel kupować go można po złożeniu odpowiednich wniosków w urzędzie. Pierwsze informacje na temat jego jakości są pozytywne.

W każdej gminie wyznaczone zostały punkty, w których można go odbierać. W zależności od samorządu mieszkańcy mogą wybrać dowolny punkt, muszą skierować się do tego, który wskaże gmina, który zadeklarowali przy składaniu wniosku lub informację o jego odbiorze wskaże przedsiębiorstwo zajmujące się jego dystrybucją. Miejsca odbioru w każdej z gmin sprawdzić można na poniższej mapie (będzie sukcesywnie aktualizowana).

fot. profil FB Węgiel Kramsk odbiór Wysokie 3

m.Konin Krzymów Stare Miasto Golina Rzgów Rychwał Grodziec Kramsk Ślesin Kazimierz Biskupi Sompolno Wierzbinek Skulsk Wilczyn Kleczew

Punkty dystrybucji węgla po preferencyjnej cenie

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole