Skocz do zawartości
LM.plWiadomościFinał coraz bliżej. Laura liczy na wsparcie. Rusza głosowanie!

Finał coraz bliżej. Laura liczy na wsparcie. Rusza głosowanie!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Finał coraz bliżej. Laura liczy na wsparcie. Rusza głosowanie!
eurowizja junior

Wieczorem rozpocznie się głosowanie w tegorocznej, jubileuszowej Eurowizji Junior. Można będzie głosować na koniniankę, reprezentantkę Polski!

Przygotowania do finału 20. Eurowizji Junior trwają. Laura Bączkiewicz jest już po próbach i nagraniu fragmentu jej piosenki, który będzie wykorzystany do zachęcania do głosowania (link TUTAJ). To, ruszy dzisiaj (9 grudnia) o godz. 20:00 i potrwa do rozpoczęcia niedzielnego finału (11 grudnia, godz. 16:00). Ponowne głosowanie internautów rozpocznie się po prezentacji wszystkich 16 kompozycji. Przypomnijmy, że 11-letnia koninianka wystąpi jako druga. Drugi etap głosowania potrwa jedynie 15 minut i będzie miał wpływ na końcowe wyniki konkursu.

 

- Aby głos uznano za ważny, obowiązkiem jest zagłosowanie na trzy utwory, a następnie potwierdzenie tego. Z jednego urządzenia można zagłosować maksymalnie raz, aby liczył się on do punktacji. Głosowanie np. w trybie incognito nic nie wskóra, dlatego ważne, abyśmy przemyśleli na kogo chcemy oddać swoje głosy. Ponadto, Europejska Unia Nadawców nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy platformy i techniczne awarie związane z procedurą głosowania, natomiast ma prawo odrzucić głosy, jeśli są podstawy by przypuszczać, że zostały one sfałszowane lub doszło do nadużycia – informuje oficjalny portal Eurowizji.

Warto zaznaczyć, że inaczej niż w dorosłej Eurowizji, tutaj można oddać głosy na swój kraj. Po ich zliczeniu rozpocznie się przyznawanie punktów. Najpierw zrobi to jury ze wszystkich krajów uczestniczących w konkursie, a później przyznane zostaną punkty widzów. Dopiero wtedy poznamy zwycięzcę Eurowizji Junior 2022!

 

Zdjęcie i wideo: Eurowizja Junior

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole