Skocz do zawartości
LM.plWiadomościDoceniamy Waszą rolę! 15 maja świętujemy Dzień Rolnika!

Doceniamy Waszą rolę! 15 maja świętujemy Dzień Rolnika!

Materiał promocyjny

Dodano:
Doceniamy Waszą rolę! 15 maja świętujemy Dzień Rolnika!
materiał promocyjny

Rolnicy i rolniczki, ciężko pracujący na roli i w swoich gospodarstwach zasługują na swoje święto. Firma Kramp i Grene po raz trzeci przenosi obchody Patronalnego Dnia Rolników 15 maja do sklepów detalicznych Grene na terenie całej Polski.

15 maja obchodzimy wspomnienie św. Izydora Oracza, patrona rolników, osób ciężko pracujących i zwierząt domowych. Z tej okazji znajdźmy czas, aby podziękować i złożyć wyrazy uznania rolnikom, którzy nas karmią, którzy dają pracę innym ludziom i dbają o ziemię dla przyszłych pokoleń. Razem z firmą Kramp i Grene życzmy im zdrowia, pomyślności, obfitych plonów i sprzyjającej pogody.

Rolnicy, doceniamy Waszą rolę. Dlatego 16 maja w sklepach Grene czekają na Was upominki, które z pewnością przydadzą się w Waszej codziennej pracy!

Od początku 2022 roku Kramp prowadzi kampanię pt. „Doceniamy Twoją rolę”. Akcja ma na celu podkreślanie wyjątkowości gospodarzy i gospodyń, którzy całe swoje życie poświęcają uprawie roli i hodowli zwierząt, a przy tym są niezwykle skromnymi ludźmi, nie zdającymi sobie sprawy z tego, jak ważna jest ich praca. Kramp podkreśla, że docenia codzienne zaangażowanie rolników i chce o tym głośno mówić, jako ich reprezentant w całym polskim społeczeństwie.

Z okazji Dnia Rolnika Kramp przygotował specjalny film. Można go zobaczyć tutaj: https://doceniamytwojarole.pl/#video

Doceniamy Waszą rolę! 15 maja świętujemy Dzień Rolnika!
Czytaj więcej na temat:rolnictwo, kramp
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole