Skocz do zawartości
LM.plWiadomościBędą trenować dla Tymka! Trwa zbiórka pieniędzy na operację serca

Będą trenować dla Tymka! Trwa zbiórka pieniędzy na operację serca

Dodano:
Będą trenować dla Tymka! Trwa zbiórka pieniędzy na operację serca
akcja charytatywna

Tymek Jaszczak ma zaledwie pięć miesięcy i wrodzoną wadę serca – zwężenie zastawki aortalnej. Wymaga jak najszybszej operacji. Potrzeba na nią mnóstwa pieniędzy. W zbiórkę włączają się miłośnicy zdrowego trybu życia!

Maleńki mieszkaniec Słupcy krótko po narodzinach trafił do Kliniki Kardiochirurgii w Poznaniu, gdzie wykonano mu balonoplastykę zastawki aortalnej. Niestety zabieg i wdrożone leki nie wystarczają. Chłopiec będzie musiał przejść operację kardiochirurgiczną.

- Tymuś jest tak maleńki, że kardiochirurdzy w Polsce nie chcą się podjąć operacji, w dodatku jego wada jest bardzo skomplikowana... Wiele rzeczy nie domaga jednocześnie. Szukamy ratunku za granicą podkreślają na platformie siepomaga.pl, gdzie trwa zbiórka pieniędzy (link TUTAJ) rodzice Tymka. - Myśleliśmy, że mamy trochę czasu - kardiochirurg mówił, że operacja powinna być wykonana w przeciągu pół roku. Tymczasem ostatnie badania pokazały, że z sercem Tymka jest bardzo źle... Szpital w Genewie, po zapoznaniu się z wynikami synka, nie pozostawił nam złudzeń. Operacja musi odbyć się jak najszybciej!

Na koncie udało się do tej pory zebrać ponad 380 tys. zł. W ramach zbiórki odbędzie się akcja „Trenujemy dla Tymka”. Charytatywny trening odbędzie się już jutro, 26 września o godz. 18:30 w hali sportowej w Tuliszkowie i 27 września o godz. 18:30 w hali sportowej w Golinie. Podczas treningów będzie można poddać się analizie składu masy ciała.

fot. siepomaga.pl

Będą trenować dla Tymka! Trwa zbiórka pieniędzy na operację serca
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole